Група раннього віку

Організація навчально-виховної зайнятості

дітей групи раннього віку

Донецького ЗДО (ясла-садок) №1

 з використанням технологій дистанційного навчання

№ з/п

Дні тижня

Заняття

1 Понеділок Сенсорний розвиток
Художньо-продуктивна діяльність (музична)
2 Вівторок Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування
Художньо-продуктивна діяльність (образотворча)
3 Середа Ознайомлення з соціумом/ознайомлення з природним довкіллям
Здоров’я та фізичний розвиток
4 Четвер Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування
Художньо-продуктивна діяльність (ліплення/аплікація)
5 П`ятниця Сенсорний розвиток
*Доцільне використання інтегрованих занять
*Педагог має можливість варіювати заняття згідно з планом та теми

Комплекс ранкової гімнастики з 1.12. по 15.12.2023 р.

https://youtu.be/EO9I4Cn4fF4?feature=shared

СЕРІЯ “Зима”

“ПОГОДА ВЗИМКУ” 👼🏻 1-2 роки

Метою цієї серії є ознайомлення дітей із погодою взимку☃️. Зокрема, викликати у малят позитивні емоції під час обговорень погоди, тварин і рослин; пояснити такі поняття, як-от «сніг», «холодно» тощо; сприяти створенню емоційного комфорту.

У дитини буде можливість виконати вправу «Котик» і уявити, як він себе почуває, вибігши за ворота на сніг, пальчиком домалювати🎨 сніжинці серединку, викласти ялинки🌲 в порядку зростання та притрусити їх сніжком, зробити “засніжене” дерево із ватних дисків.

“СНІГ ТА КРИГА”

Радійте першому снігу, сніжинкам незвичайної форми і краси! Спостерігайте за тим, як падає лапатий сніг або пурхають окремі сніжинки❄️; за бурульками, котрі звисають із дахів; за калюжами, що перетворилися на ковзанки⛸. Дозвольте дитині покласти на долоньку сніг, пізнати відчуття холоду. Дивуйте її простими дослідами, розкажіть і покажіть сніг і лід…

У дитини буде можливість порахувати совенят на ковзанах🦉, “звільнити” сонечко, дмухаючи на снігову хмару, “розчистити снігову доріжку додому” для совенят🏠, розповісти сові про зимове знаряддя, намальоване на картинках🎨, відчути себе справжньою сніжинкою.

“ДЕРЕВА ВЗИМКУ”

Зимоньку називають чарівною, казковою, кришталевою… Вона дарує нам справжні дива. Особливо казковий вигляд мають дерева після снігопаду. Сніжинки на їхніх гілках – наче біла пухнаста вата. Вони можуть бути навіть «кришталевими», коли після відлиги вночі вдаряє мороз. ❄️

Дитина сьогодні розсортує дари лісу за видами дерев, з яких вони походять, намалює ялинку долоньками 🌲, вивчить вірш-забавку, зліпить для білочки горішки із пластиліну, перегляне пізнавальне відео.

Відвідуйте наш Тelegram канал https://t.me/+91Y-DZo7yQw3Mzhi

Проводьте час з нами весело та з користю🏁