Педагогічна рада

31 квітня проведена педагогічна рада

Тема: “Організація освітнього процесу у нових умовах”

З урахуванням реалій сьогодення та дії правового режиму воєнного стану, питання щодо створення безпечного, комфортного середовища для всіх учасників освітнього процесу й підвищення якості освітньої діяльності закладів дошкільної освіти залишаються пріоритетними в 2022/2023 навчальному році. Окрім того, особлива увага приділяється роботі з батьками й налагодженню тісної комунікації між усіма учасниками освітнього процесу та формуванню соціально-громадянської компетентності дітей дошкільного віку.

Основною формою організованої навчальної діяльності дітей дошкільного віку залишаються заняття з різних розділів програми (тематичні, комплексні, комбіновані, інтегровані, домінантні та ін.). Тривалість (згідно наказу МОН від 13 травня 2015 р. за № 520/26965 «Про затвердження гранично допустимого навчального навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форм власності»), та не забуваємо про безпечне використання гаджетів у освітній діяльності.

В нашому закладі налаштований алгоритм дистанційної роботи. Це надання онлайн та офлайн занять, надання інтерактивних, дидактичних  ігор, консультацій та бесід для батьків.

Вихователем методистом проведений аналіз дистанційної роботи за місяць.