Всеукраїнська акція “За чисте довкілля”
Щорічно, навесні проводиться Всеукраїнська акція “За чисте довкілля”.
Тож і наші працівники Донецького ЗДО (ясла-садок) №1 долучилися до цього заходу. Акція має на меті перш за все докорінно змінити ставлення до проблеми покращення довкілля та санітарного стану територій, на яких ми з вами проживаємо. Кожен повинен розуміти, що чистота залежить саме від нас самих. Тож усіх небайдужих закликаємо приєднатися до акції «За чисте довкілля» і внести свій посильний внесок. Тільки спільними зусиллями і спільною відповідальністю ми зробимо нашу землю квітучою і неповторною. Долучайтеся !!!
![](http://babyland.donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/1712213482909-225x300.jpg)
![](http://babyland.donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/1712213482922-225x300.jpg)
![](http://babyland.donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/1712213482935-225x300.jpg)
![](http://babyland.donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/1712213482947-225x300.jpg)
![](http://babyland.donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/1712213482959-225x300.jpg)
![](http://babyland.donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/1712213482994-300x225.jpg)