Засідання підсумкової педагогічної ради «Підсумки освітньо – виховної роботи за 2021/2022 навчальний рік»

          Сьогодні в нашому закладі в нетрадиційній формі на платформі ZOOM було проведено засідання  педагогічної ради. Вихователем методистом було проаналізовано моніторинг досягнення вихованців за освітніми лініями Базового компоненту дошкільної освіти (період вересень 2021 – лютий 2022). Черга дена педради розпочалась з важливого питання: Трудові відносини під час воєнного стану, закінчення навчального року 2021-2022 року. Директором закладу Оксаною Іванівною було вкотре прокоментовано ситуацію та вимоги до роботи педагогів в рамках ситуації, яка склалася наразі. Попри те, що освітній процес було призупинено з причини введення воєнного стану 24.02.2022 р, результати роботи закладу визначенні такими, які відповідають високому рівню.

          На літній оздоровчий період адміністрацією закладу запропоновано вихователям і спеціалістам  спілкуватися з учасниками освітнього процесу дистанційно, надаючи інформацію користуватися сервісами та інструментами комунікації в онлайн режимі для психологічної підтримки.

         Педагогічним колективом було окреслено пріоритетні завдання на 2022-2023 н.р., з урахуванням визначених резервів за підсумками 2021-2022н.р., та педагогічних здобутків, які будують обов’язково проваджуватись в наступному навчальному році.